1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Hazal Subaşı Sıcak Kafa'yı anlattı

Hazal Subaşı'nın başrolleri arasında yer aldığı Sıcak Kafa dizisi bugün yayınlandı.

Hazal Subaşı Sıcak Kafa’yı anlattı

Son olarak ekranda Kasaba Doktoru’nda başrol oynayan Hazal Subaşı’nın uzu süredir beklediği dijital dizisi Sıcak Kafa seyirciyle buluştu. Ünlü oyuncu yeni dizisi öncesi MAG dergisine konuştu.

Hazal Subaşı “Sıcak Kafa; distopik ve macera türünde bir dizi… Bu projede olduğum için, Şule karakterini canlandırdığım için çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. Şule cesaretli, kararlı, inandıkları uğruna her şeyi yapabilecek, her savaşı verebilecek bir kız. Öğrendiğim çok şey oldu ondan. Benim için de distopik bir dünyada olmak, bambaşka bir dünyadaki karakteri canlandırmak farklı ve benzersiz bir tecrübeydi. İyi ki diyorum. Büyük emek verilmiş, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, tasarlanmış bir iş Sıcak Kafa. Ekip olarak hepimizin çok inandığı bir iş oldu. Umarım beğenilir ve takdir edilir” dedi.

Hazal Subaşıı “Sizin için başarı nedir?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Başarı benim için mutluluk ve gurur. Kendimi mutlu hissettiğim ve gururlu olduğum an, yaptıklarım içime sindiği an başarılıyım demek gibi. Kendimizle gurur duymayı unutuyoruz çoğu zaman. Hayatın telaşında, akışında başarmak için çaba gösterdiklerimiz gerçekleştiğinde hemen unutuyoruz bu uğurda neler yaptığımızı. Mesela Sıcak Kafa, kendimle de gurur duyduğum bir iş. Çok iyi hissettirdi beni. Hedeflerime yaklaştığımı düşündürttü, yaptığım işi neden sevdiğimi hatırlattı, nasıl işler yapmam gerektiği konusunda rehber oldu ve filtrelerimi netleştirdi…”

Önerilen Yazı
Beren Saat, Kenan Doğulu’yu ağlattı
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.