1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Hande Erçel ile Burak Deniz'li "İki Yabancı"nın sete çıkış tarihi belli oldu

Hande Erçel ile Burak Deniz'i buluşturan "İki Yabancı"nın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Hande Erçel ile Burak Deniz’li “İki Yabancı”nın sete çıkış tarihi belli oldu

Hande Erçel ile Burak Deniz Tims&B’nin yeni yayın döneminde FOX’ta ekrana gelecek olan dizisi “İki Yabancı” için sete çıkmaya hazırlanıyor. Neslihan Yeşilyurt’un yöneteceği diziyi usta senarist Ethem Özışık kaleme alıyor. Birkaç kez hikâyesi yeni baştan kurulan dizide Hande Erçel “Savcı Leyla”, Burak Deniz ise çoklu kişilik bozukluğu yaşayan ruhunda iki karakteri birden barındıran televizyoncu Kenan’a hayat verecek. Genç yaşta başarılı bir savcı olan Leyla, peş peşe işlenen cinayetlerin peşine düşecek.

Kostüm, saç ve makyaj provaları yapılan dizinin çekimleri bayram sonrası başlayacak. Setin başlangıç tarihinin yeni bir değişiklik olmazsa 27 Nisan olması planlanıyor. Dizinin haziran ayına kadar ilk 3 bölümünün çekimleri tamamlanacak. Hande Erçel çok heyecanlandığı yeni rolü için kampa girdi.

Güzel oyuncu geçen günlerde yeni projeleri sorulduğunda yapım şirketinin resmi duyurusundan önce konuşmasının doğru olmayacağını düşünüp yuvarlak bir açıklama yapmıştı. Hande Erçel’in Disney Plus için MF Yapım’la çekeceği ve hikâyesini okuyup çok sevdiği “Deniz Kızı” dizisinin ise senaryo çalışmaları sürüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
İrem Sak’ın “Modern Kadın” dizisi ilk kez MIPTV’de tanıtılıyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir