1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yürek Çıkmazı'nın yapımcısından Ayça Ayşin Turan açıklaması

Yürek Çıkmazı dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, Ayça Ayşin Turan'la ilgili spekülasyonlar hakkında açıklama yaptı.

Yürek Çıkmazı’nın yapımcısından Ayça Ayşin Turan açıklaması

Yürek Çıkmazı dizisiyle gündeme gelen iddiaya yapım şirketi Gold Film’den açıklama geldi. Dizi teklifinin Alp Navruz’dan önce o dönem sevgilisi olan Ayça Ayşin Turan’a gittiği, Navruz’un senaryoyu beğenip Gold Film’e menajeriyle gidip işte yer almak istediği, bunu öğrenen Turan’ın da daha önce Navruz’la “Ada Masalı”nda da beraber oynadıkları için projeden affını istediği öne sürüldü.

Gold Film’in patronu Faruk Turgut ise yaptığı açıklamada “Bugün çıkan haber tamamen asılsızdır. Yürek Çıkmazı dizisinin Avukat Zeynep karakteri için görüştüğümüz oyuncular arasında Ayça Ayşin Turan da vardı ancak kendisiyle bütçesel konuda anlaşamadık. Bu nedenle projemizde yer alamadı. Başından beri Alp Navruz’a göre partner seçimi yaptık ve İrem Helvacıoğlu’yla anlaştık. Alp Navruz’un da partner seçimiyle ilgili herhangi bir talebi olmadı. Ayrıca iki sevgiliyle birlikte çalışmanın dizinin ilerleyen bölümleri için risk teşkil etme ihtimalini de göz önüne alarak İrem Helvacıoğlu’yla çalışmayı daha uygun gördük” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
blutv’den flaş Behzat Ç. açıklaması

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir