1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

FOX'un "Şahane Hayatım" dizisinin afişi yayınlandı

FOX’un "Şahane Hayatım" dizisi Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’u bir araya getirdi.

FOX’un “Şahane Hayatım” dizisinin afişi yayınlandı

“Şahane Hayatım” dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı konusuyla merakla bekleniyor. Meriç Acemi’nin yazdığı, Çağrı Bayrak’ın ise yönettiği dizi FOX’ta seyirciyle buluşacak. Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’u buluşturan dizinin tamirhane dokusunda çekilen afişi merak uyandırdı.

Şahane Hayatım, şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in (Hilal Altınbilek) sarsıcı hikayesini konu alıyor. Şebnem’in sırlarla dolu geçmişinden gelen Niyazi (Serkan Keskin), şimdi başına sardığı ve çok etkilendiği cinayet başkomiseri Mesut (Onur Tuna), “zengin koca”nın kelime anlamı olan Onur (Yiğit Özşener), Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den boşatmaya çalışan Melisa (Nesrin Cavadzade) ve Şebnem’in asıl büyük düşmanı yüceler yücesi, Onur’un annesi Aysel (Sumru Yavrucuk) ile bir kadının kaç cephede savaşabilir? sorusunun cevabı aşk, entrika, gerilim ve heyecan dolu sahnelerle izleyicilerle buluşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Melisa Aslı Pamuk Paris Moda Haftası’nda

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir