1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Eşkıya’dan Yargı’ya flaş transfer

Eşkıya’dan Yargı’ya flaş transfer

Türk dizileri tıpkı ülke gündeminde olduğu gibi yeni sezonda “adalet”i arayacak. Adalet temalı diziler sektöre damga vuracak. Bu projelerden biri başarılı senarist Sema Ergenekon’un uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk adı Rekabet, son adı Yargı olan projesi…

Savcı Ilgaz ile avukat Ceylin’in etkileyici hikâyesini beyazcama taşıyacak olan Ay Yapım imzalı projenin yakında okuma provaları başlayacak. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğuna oturacağı projede Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu başrolleri paylaşacak.

Uğur Aslan’ın da kadrosunda olduğu diziye flaş bir transfer yapıldı. Uzun süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Tufan rolüne hayat veren Hüseyin Avni Danyal “Yargı” dizisiyle anlaştı. Usta oyuncu yakın zamanda bir kısmı Gökçeada’da çekilen MGX Film imzalı “Daha İyi Bir Yarın” filminde rol almıştı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.