1. Ana Sayfa
  2. Dizi

El Kızı’nın erkek başrol oyuncusu belli oldu

El Kızı’nın erkek başrol oyuncusu belli oldu

NTC Medya’nın FOX için hazırladığı El Kızı kod adlı dizinin hazırlıkları sürüyor. Dizide Ezo Bozdağlı karakterine geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde başrol oynayan Sevda Erginci’nin hayat vereceği ortaya çıkmıştı. Hilal Yıldız’ın senaryosunu yazdığı diziyi Feride Kaytan yönetecek.

Muğla ve çevresinde çekilecek olan dizinin erkek başrol oyuncusu da sonunda belli oldu. Dizide son olarak “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde rol alan İsmail Ege Şaşmaz başrol oynayacak. Böylece Uyanış’ın iki oyuncusu tekrar buluşmuş oldu.

Dizide Ezo çocuk yaşta öksüz kalmış, sevgisiz kaldığı için de oldukça hırçın intikamcı birine dönüşmüştür. Hayalindeki ideal aileyi Harun Karasu’yla kuracağına inanmıştır. Babasından kalan miras her şeyi değiştirir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.