1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Duy Beni dizisi sinema filmi oluyor

Star TV’nin ilk bölümü 7 Temmuz 2022’de yayınlanan ve toplam 20 bölüm süren gençlik dizisi Duy Beni’nin sinema filmi çekilmesi planlanıyor.

Duy Beni dizisi sinema filmi oluyor

Süreç Film’in başta dijital için hazırladığı, ardından televizyona taşıdığı “Duy Beni” dizisinin film versiyonu için hazırlıklar başladı. Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği filmin prodüksiyonunu Böcek Films yapacak. Filmi Gökçen Usta’nın yönetmesi planlanıyor.

Farklı sınıfsal hayatlardan gelen gençlerin arasındaki iyilik ve kötülüğün savaşını anlatan Duy Beni’nin dizi versiyonunda Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Meltem Akçöl, Burak Can, Dilara Sümbül, Taha Bora Elkoca, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, İbrahim Yıldız, Gökçe Güneş Doğrusöz, Sena Gençtürk, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Berk Hakman, Durul Bazan ve Utku Coşkun rol almıştı. Yaz sonunda sete çıkması planlanan film için de dizideki oyunculara teklif gideceği belirtildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kirli Sepeti’nin ikinci sezonuyla ilgili yeni gelişmeler
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir