1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Dönence'ye flaş transfer... Sümeyye Aydoğan'ın sevgilisini canlandıracak

Kanal D İç Yapımlar'ın imza attığı "Dönence" dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Dönence’ye flaş transfer… Sümeyye Aydoğan’ın sevgilisini canlandıracak

“Dönence” dizisi Kanal D’nin merakla beklenen iddialı yazlık dizisi… Oyuncu seçimleri süren dizide Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu ve Emre Kınay’la el sıkışılmıştı. Kanal D İç Yapımlar’ın imza attığı dizinin kadrosuna çok yakışıklı bir oyuncu daha katıldı. “Exceptional” adlı İsrail formatından yola çıkılarak çekilecek olan diziye genç kuşağın beğenilen yıldızlarından Atakan Hoşgören katıldı.

Hoşgören, “Dönence”de Miro rolüne hayat verecek. Gece’nin erkek arkadaşı olan Miro, müzik tutkunu bir gençtir. Hem yaşayacağı travma, hem de Gece ile Özgür’ün (Caner Topçu) yakınlaşması onun hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır. Gülce adında asperger sendromlu kardeşi olan Gece (Sümeyye Aydoğan) adlı genç kızın hikâyesinin anlatıldığı diziyi Nuray Uslu yazıyor. Kerem Çakıroğlu ile Emrah Aguş‘un yöneteceği dizi Foça’da çekilecek.

Önerilen Yazı
TRT1’in “Neşeli Günler” dizisinin başrol oyuncuları kimler oldu?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.