1. Anasayfa
  2. Dizi

Damla Sönmez Aziz dizisinde… Kenan karakteri kimin oldu?

Damla Sönmez Aziz dizisinde… Kenan karakteri kimin oldu?

Murat Yıldırım’ın başrolünü oynadığı Aziz dizisinin kadrosu tamamlanmak üzere… Zeynep Günay Tan’ın tasarımını ve genel yönetmenliğini yaptığı dizide Murat Yıldırım’ın partnerlerinden Efnan’a Melisa Şenolsun’un hayat vereceği ortaya çıkmıştı.

Diğer başrol karakter Dilruba için de Damla Sönmez’e teklif gitmişti. Gelen haberlere göre Damla Sönmez diziyle el sıkıştı. Saygı dizisinde rol alan ödüllü oyuncu eylül ayında Aziz için kamera karşısına geçecek.

Öte yandan dizide Aziz’in üvey kardeşi Kenan’ı Yılmaz Bayraktar’ın oynaması günemdeydi. Ancak Bayraktar, Son Yaz’a kaydırılınca karakteri kimin oynayacağı merak konusu olmuştu. Dizinin etkili rollerinden bir olan Kenan’a başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu hayat verecek.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Aziz’de ayrıca Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar ve Meral Çetinkaya da rol alıyor.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir