1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çukur'un senaristinin yazdığı Tetikçinin Oğlu'ndan ilk tanıtım

Çukur'un senaristi Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Tetikçinin Oğlu dizisi FOX'ta yayınlanacak.

Çukur’un senaristinin yazdığı Tetikçinin Oğlu’ndan ilk tanıtım

Tetikçinin Oğlu dizisinin çekimleri Bodrum’da devam ediyor. Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’u ilk kez bir araya getiren dizide Genco Özak, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan ve Baran Can Eraslan gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor.

konusu kısaca şöyle: çok iyi dost olan Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) oğulları yüzünden karşı karşıya gelir. İskender’in oğlu Yiğit (Hilmi Cem İntepe) bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıldır aradığı oğlu Metin’dir.. (Genco Özak). Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye…

FOX’ta yayınlanacak olan ‘Tetikçinin Oğlu’nun yapımını O3 Medya ve Same Film imzalı.. Yapımcılığını Saner Ayar ile Ömer Durak üstlendiği dizinin genel hikaye ve senaryosu Gökhan Horzum’a ait… Dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Önerilen Yazı
Şahsiyet’te Ahmet Mümtaz Taylan’ın yerine kim geldi?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.