1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İtalyan polisi Can Yaman'ın etrafında etten duvar ördü

Oyunculuk kariyerine İtalya'da devam eden Can Yaman hem kurucusu olduğu derneğin yardım çalışmalarına hem de diğer etkinliklere katılmaya devam ediyor.

İtalyan polisi Can Yaman’ın etrafında etten duvar ördü

Can Yaman İtalya’da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Disney Plus’ın El Turco adlı dizisinin ilk sezon çekimlerini tamamlayan yakışıklı aktör, Roma’da 12 Nisan Eyalet Polis Kuruluşunun 171. Yıldönümü kutlamalarına katıldı.

Can Yaman’ı görmek ve fotoğraf çektirmek isteyen fanlarının izdiham yaratmasına engel olmak isteyen güvenlik güçleri ünlü oyuncunun etrafında etten duvar ördü.

Aynı zamanda Via del Sabelli’deki Çocuk Nöropsikiyatri Enstitüsü’ne fon ve destek topladığı Break The Wall turunun tanıtımını yapan Can Yaman “Bugün gençleri bağış yapmaya teşvik etmek için bağış taahhüdümü yenilediğim için gurur duyuyorum, hepimize yardımcı olacak önemli bir jest… Bana bu fırsatı verdiği için Eyalet Polisine ve özellikle İçişleri Bakanı Matteo Plantedosi’ye ve PS Başkanı Lamberto Giannini’ye gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum. Donatorinati Derneği’ne ve başkanı Claudio Saltari’ye teşekkürler” dedi. Can Yaman’ın haçlı kolyesi dikkat çekti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliği 8 ay sürdü. Boşanma açıklaması bekleniyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir