1. Anasayfa
  2. Dizi

Camdaki Kız ne zaman sete çıkıyor? Hayri kim oldu?

Camdaki Kız ne zaman sete çıkıyor? Hayri kim oldu?

Camdaki Kız yeni sezonda da perşembe akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan, Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nur Sürer, Hande Ataizi, Feri Baycu Güler, Nihal Menzil, Hamza Yazıcı ve Selma Ergeç gibi ünlü isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizinin ana kadrosu projeye devam edecek.

Sedat rolüne hayat veren Feyyaz Şerifoğlu’nun diziye veda edeceği iddiasının gerçek dışı olduğu öğrenildi. Ekibe genç yakışıklı bir oyuncuyla, Gülcihan’ın (Devrim Yakut) ablasının girmesi de gündemde…

Dizinin sezon final sahnesinde görünen Hayri karakterinin kim olacağı ise büyük merak konusu olmuştu. Rol için Cihangir Ceyhan’la prensipte anlaşıldığı ancak Ceyhan’ın eski ve yeni menajeri arasında yaşanan anlaşmazlık yüzünden OGM Pictures’ın bir türlü anlaşma imzalayamadığı konuşuluyor. Ya kısa sürede kriz çözülüp Ceyhan’la yola devam edilecek ya da başka bir isim gündeme gelecek.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir