1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bomba haber... Şahsiyet dizisinin yeni sezonu çekiliyor

Haluk Bilginer'e Emmy Ödülü kazandıran Şahsiyet'in devamı çekiliyor.

Bomba haber… Şahsiyet dizisinin yeni sezonu çekiliyor

Şahsiyet şüphesiz adı gibi Türk dizi tarihinin en özel yapımlarından biri… Ay Yapım’ın Puhu’yla ortak çektiği dizi büyük ses getirmiş, Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’lı kadrosuyla seyirciye hem görsel, hem de düşünsel anlamda çok kaliteli bir yapım sunmuştu.

İki başarılı yol arkadaşı Onur Saylak ve Hakan Günday’ın elinden çıkan dizinin ilk bölümü 17 Mart 2018 tarihinde yayınlanmıştı. Ay Yapım’ın dizinin haklarını Puhu’dan almak için beklediği kulislerde konuşuluyordu. Dizinin hakları alındı ve şimdi o muhteşem dizinin devamının çekilmesi için kollar sıvandı. Şahsiyet’in devamı Disney Plus’ta yayınlanacak. Şu günlerde dizinin cast çalışmaları yapılıyor. Bakalım dizinin yeni ekibinde kimler yer alacak?

Önerilen Yazı
Okan Yalabık, Ozan Dolunay ve Özgürcan Çevik aynı dizide
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.