1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Bihter" filminde Arsen halayı kim canlandırdı?

"Bihter" filminde Arsen hala karakterine çok özel bir oyuncu hayat veriyor.

“Bihter” filminde Arsen halayı kim canlandırdı?

Bihter” filmi merakla bekleniyor. Caner Alper ile Mehmet Binay‘ın yönettiği Taff Pictures imzalı filmin çekimleri 1 Mayıs’ta bitmişti. Farah Zeynep Abdullah‘ın Bihter rolüne hayat verdiği filmde Boran Kuzum (Behlül), Osman Sonant (Adnan bey), Hande Ataizi (Firdevs), Ebru Özkan (Matmazel), Helin Kandemir (Nihal), Nezaket Erden (Peyker), Lorin Menhart (Beşir) ve Mert İnce (Bülent) kamera karşına geçmişti. 1900’lü yıllarda geçen filmde Adnan beyin kardeşi Arsen hala rolüne ise Tilbe Saran hayat verdi. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu “Aşk-ı Memnu” dizisinde “Arsen hala”yı Gülsen Tuncer oynamıştı.

Mehmet Binay ve Caner Alper “Zenne”, “Çekmeceler” ve “Bergen” gibi tüm filmlerinde rol verdikleri Tilbe Saran’la uğur getirsin diye “Bihter”de de beraber çalıştıkları öğrenildi. Öte yandan senaryosunu Merve Göntem’in yazdığı filmin hangi platformda yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı. Film için Amazon Prime Video’yla görüşmeler sürüyor.
thumbnail
Önerilen Yazı
“Tetikçinin Oğlu” dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir