1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bergüzar Korel'in "Kanlı Yayın" dizisinde eşine kim hayat verecek?

Bergüzar Korel "On Saniye" filminin çekimlerini tamamladıktan sonra "Kanlı Yayın" adlı dijital diziye başlayacak.

Bergüzar Korel’in “Kanlı Yayın” dizisinde eşine kim hayat verecek?

Bergüzar Korel peş peşe çekeceği film ve dizi projeleriyle setlere hızlı bir dönüş yaptı. Ünlü oyuncu, Bige Önal‘la başrolünü oynadığı “On Saniye” filminin hemen ardından “Kanlı Yayın” dizisinin çekimlerine başlayacak. Can Ulkay‘ın yöneteceği OGM Pictures imzalı dizi Prime Video’da yayınlanacak. Bergüzar Korel’in hayat verdiği Neslihan Turhan‘ın dizide aynı zamanda arkadaşı olan komiser Nejat’a Caner Cindoruk hayat verecek. Neslihan Turhan’ın eşi Vural‘ı canlandıracak oyuncu da belli oldu.

Edebiyat profesörü olan Vural’ı Serkan Altunorak oynayacak. Caner Cindoruk ile Serkan Altunorak yakın zamanda Selimiye’de çekilen “Maviye Sürgün” dizisinde başrolü paylaşmıştı. Dizide olaylar Leyla adlı genç kızın cesedini 3 arkadaşının gömdüğü sahnelerle başlayacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
BluTV büyümeye devam ediyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir