1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Barış Arduç’un karşısına Savaşçı’dan bomba rakip

Barış Arduç’un karşısına Savaşçı’dan bomba rakip

Geçen sezon TRT’nin dönem dizisi “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisi pazartesi akşamlarına damgasını vurmuştu. Akli Film imzalı dizinin devamı niteliğinde çekilen “Alp Arslan”ın da aynı etkiyi yaratması bekleniyor. M. Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başrollerinde Barış Arduç ile Fahriye Evcen bir araya gelecek.

Eylül başı sete çıkması planlanan dizide Malazgirt Meydan Muharebesi’nde Alp Arslan’ın karşına çıkan ve başarısız olunca tahttan indirilen Bizans İmparatoru Romen Diyojen’i kimin canlandıracağı merak konusuydu.

Kulislerde konuşulan bilgiye göre rolü 5 sezon boyunca Eskişehir’de zor şartlarda çekilen Savaşçı dizisindeki performansıyla beğeni toplayan Sarp Levendoğlu’nun canlandırması gündemde…

Ünlü oyuncunun adı bu sezon Son Yaz dizisinde geçmiş ancak Levendoğlu karakterin etkisiz kaldığını düşünüp projeye başlamadan ayrılmıştı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.