1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Barış Arduç “Ege”, Hande Erçel “Aslı”ya hayat verecek

O3 Medya’nın bu yaz Çeşme’de çekeceği yeni iddialı filmi iki star oyuncuyu Hande Erçel ve Barış Arduç’u buluşturacak.  

Barış Arduç “Ege”, Hande Erçel “Aslı”ya hayat verecek

Barış Arduç ile Hande Erçel’in başrollerini paylaşacağı O3 Medya’nın “Bir Başka Aşk” filminin provaları başladı. Erçel ve Arduç cuma günü bir araya gelip çekecekleri sahnelere çalıştı. Yazdığı “Merve Kült” Netflix’in en beğenilen yerli içerikleri arasında olan Ceylan Naz’ın kaleme aldığı film bu yaz Çeşme’de çekilecek. Filmde Barış Arduç “Ege Yazıcı”, Hande Erçel ile “Aslı Mansoy” karakterlerine hayat verecek.

Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğuna Barış Arduç’un son reklam kampanyasının çok beğenilen filmlerine imza atan Engin Erden oturacak. Filmde aileleri ortak iş yapan, çocukluk yıllarında tanışan Ege ile Aslı’nın yıllar sonra bir araya geliş öyküsü çok etkileyici bir hikayeyle ele alınıyor. Bir yanda ailesinin servetini elinin tersiyle iten, pastoral bir hayat yaşayan doğa aşığı, karizmatik Ege, diğer yanda da aile şirketi için savaşan güzeller güzeli Aslı vardır. Filmin oyuncu seçimleri sürüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Erkan Petekkaya Cumhurbaşkanı’ndan yardım istedi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir