1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ayça Ayçin Turan'a flaş teklif... Partneri kim olacak?

Geçen yıldan beri birçok dizi teklifi alan Ayça Ayçin Turan'ın yeni projesi merak konusuydu.

Ayça Ayçin Turan’a flaş teklif… Partneri kim olacak?

Ayça Ayçin Turan son dönemde birçok projeyle görüşmüş ve bir süre bekleme kararı almıştı. Turan son olarak Kanal D’nin iddialı yazlık dizisi “Sosyete Doktoru”ndan teklif aldı. Şu günlerde görüşmeler devam ediyor. Mednova’nın imza atacağı dizi “Royal Pains” adlı Amerikan yapımından uyarlanıyor.

Yönetmen koltuğunda Başak Soysal’ın oturacağı dizinin erkek başrolü için de Kaan Yıldırım’la görüşülüyor. Eğer Yıldırım rolü kabul ederse tıpkı “Hekimoğlu”ndaki gibi bir doktora hayat verecek. Dizide başarılı ve yardımsever bir acil servis doktorunun hikâyesini anlatılıyor. Zengin hastası yerine bir sokak çocuğunu tedavi eden doktorunun başı zengin hastası ölünde derde girer. İşsiz kalır. Başka bir şehre yerleşir, kardeşinin ısrarıyla gittiği partide bir acil duruma müdahale etmesi bir anda yaşamını değiştirir, zenginlerin özel çağrılarına koşan bir doktor olur.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Yalı Çapkını”, “Aile”yi tahtından etti, büyük bir başarıya imza attı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir