1. Anasayfa
  2. Dizi

Arka Sokaklar’dan bir flaş ayrılık daha

Arka Sokaklar’dan bir flaş ayrılık daha
 
 
Erler Film’in kurucusu, duayen yapımcı Türker İnanoğlu’nun imza attığı Kanal D’nin “Arka Sokaklar” dizisi eylül ayında 16. sezonuna başlıyor. 595. bölümün çekimi 10 gün içinde başlayacak. Usta yönetmen Orhan Oğuz ve Kerem Saka’nın yönettiği dizide Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Yiğitcan Ergin ve Oya Okar gibi ana kadroda olan oyuncular projeye devam ediyor.
Merve Oflaz, Onur Bay ve Yüsra Geyik’in veda ettiği kadroda bir flaş ayrılık daha yaşandı. Dizide 15 yıldır Ali Akdoğan karakterine hayat veren ve her sezon öncesi ayrılacağı gündeme gelen Alp Korkmaz bu kez “Arka Sokaklar”dan ayrıldı.
Metin geri dönüyor
Her cuma kemik bir seyirci kitlesi olan polisiye dizinin Metin’i Furkan Göksel de ekibe geri dönüyor. Öte yandan yeni bölümleri merakla beklenen dizinin kadrosuna 2 yeni oyuncu katılacak. Biri kadın olan karakterlere kimlerin hayat vereceği önümüzdeki günlerde belli olacak.
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir