1. Anasayfa
  2. Dizi

“Aile” dizisine ünlü konuk oyuncu

Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u buluşturan “Aile” dizisi Salı akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor.

“Aile” dizisine ünlü konuk oyuncu

“Aile” dizisinde tansiyon her hafta giderek yükseliyor. Güçlü senarist Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı dizinin şampiyonlar ligini aratmayan kadrosu seyirciye oyunculuk resitali yaşatıyor. Yeni bir gelişme olmazsa son 10 bölümü ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Aslan ve Devin birlikte davete katılıp ateşkes ilan edecek. Aslan’ın vurulması ise yeni bölümün en bomba gelişmelerinin başında yer alacak.

Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta’nın yönettiği diziye Aysun Metiner konuk olacak. “Zümrüt Yoldanlı” karakterine hayat verecek olan Metiner, sosyetenin en ünlü simalarından birini canlandıracak ve Devin ve Aslan’la partide karşılaşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Cemre Baysel ile İlhan Şen’li “Aşk Filmi”nin afişi yayınlandı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir