1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nın Abidin'i Ersin Arıcı'ya Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka kavgası soruldu

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka'nın kavgası çok konuşuldu.

Yalı Çapkını’nın Abidin’i Ersin Arıcı’ya Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka kavgası soruldu

Yalı Çapkını dizisinin ekibi hafta başı OGM Partisinde eğlenmiş, partinin ardından ekip Emirgan’daki gece kulübünde eğlencelerine devam etmişti. Çok iyi dost olan Yalı Çapkını’nın başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in samimiyeti mekanda eğlenen Kubilay Aka’yı rahatsız etti. Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla yakın arkadaş olan Aka, Mert Ramazan Demir’i “Herkes hareketlerine dikkat edecek” diyerek uyardı. Ortam gerilince araya Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir’in sağ kolu Abidin’e hayat veren Ersin Arıcı girdi. Kubilay Aka mekandakiler tarafından aracına bindirilip gönderildi.

Ersin Arıcı olaylı gece sonrası Karaköy’de tv100’de her cumartesi ve pazar ekrana gelen Magazin Hattı kamerasına konuştu. Yalı Çapkını’nın başarısını değerlendiren Arıcı sıra kavga konusuna gelince “Teşekkür ederim. Hiç öyle şeyleri konuşmaya gerek yok” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Cem Karaca’nın hayatını hangi ünlü sanatçı canlandıracak?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir