1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Ünlü komedyen Ata Demirer mal varlığını açıkladı

Sibel Arna'nın youtube kanalına konuşan Ata Demirer sanıldığı gibi varlıklı olmadığını anlattı.

Ünlü komedyen Ata Demirer mal varlığını açıkladı

Ata Demirer başarılı gazeteci Sibel Arna’nın “Ne Olursan Ol, Rahat Ol” programına konuk oldu. Arna youtube’ta yayınladığı programında bu kez Ata Demirer‘in ikinci adresi olan Bozcaada’da çekti. Ünlü komedyen sanıldığının aksine çok varlıklı bir sanatçı olmadığına dikkat çekti ve “Bozcaada’da 20 sene önce mülki olarak neyim varsa aynı şekilde devam ediyor. Emlak alan bir insan değilim. Biz dost alıyoruz. Bize insan lazım. Sana bişey söyleyeyim mi en güzelini yapıyorum. Bana ne araziden arabadan. Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?” dedi.

Demirer  sözlerini şöyle sürdürdü: “Sosyal medyada sık sık “’Biz de Ata Demirer hayatı istiyoruz’ diye yazıyorlar. Benim en büyük şansım ne istediğimi bilmek. Büyük şeylerden hoşlanmıyorum. Benim arabam bile yok, bir teknem var, bir de kıçı kırık zeytinliğim. Benim hayatımı yaşamak için benim tercihlerime okey demek gerekiyor. “Hayatımda kaç tane daha yaz yaşayacağım” diyerek yazın turne yapmıyorum mesela. Bir tane Harbiye yapıyorum yetiyor. Koskoca turne parasını almıyorum. Bu parayı almıyorsan Ata Demirer hayatı yaşayabilirsin.”

Ekmeği kestikten sonra zayıfladığını anlatan ünlü komedyen kalbinin boş olduğunu “Yalnızım boşum. Allah verirse verir ben yeni birini aramıyorum. Hiç bilmiyorum ben bu işleri. İnsan sevmek istiyor tabi ama denk gelmeyince de sevemiyorsun. Bir de şöyle tuhaf bir çağa girdik her şey çok materyalist. Fizik de öyle. Herkes birbirine fiziğine göre değerlendiriyormuş gibi… Artık çok zor. Aşk eski bir yalan Adem’le Havva’dan kalan. (Şarkıyı söylüyor)” sözleriyle anlattı.

Eyyvah Eyvah serisine devam etmeyeceğini belirten Ata Demirer, “Sibel Arna’nın “Cem Yılmaz bir Ata Demirer filminde oynar mı?” sorusuna “Cem Yılmaz ile bizi Ertem Eğilmez gibi bir reis bir araya getirebilir.  Çocuklar siz hiçbir şeye karışmayacaksınız, artık yaşınızı aldınız hadi gitmeden bir ustalık eseri diyecek birileri lazım” yanıtını verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ufuk Özkan cephesinden güzel haberler

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir