1. Anasayfa
  2. Magazin

Tülin Şahin’e bebeğinin babasından zehir zemberek sözler

Tülin Şahin’e bebeğinin babasından zehir zemberek sözler
Tülin Şahin ile eski sevgilisi Portekizli yatırım danışmanı Pedro De Noronha’nın kızları Siena Leyla yüzünden aralarında yaşanan gerginlik bitmek bilmiyor. Şahin’in son olarak Noronha’nın kızını kaçırıp fidye istemeyi planladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğu gündeme geldi. Haziran ayından beri kızını göremediğini açıklayan Pedro De Noronha da “Siena için adalet” adlı bir sayfa açtı ve kızına mektup yazarak Şahin’i bombaladı. İşte o sözler:
“Canım bebeğim Siena, sana açık şekilde anlatmam gereken bazı gerçekler var. Eski bir manken olarak annenin hayatında kabullenmekte zorlandığı bazı durumlar var. En basitinden hala gazetelerde ve dergilerde yer almak için karşısında duramadığı bir arzusu var.
Etrafındaki herkes şu anda fazla iş yapamadığını ve şöhretini muhafaza etmek için yanıp tutuştuğunu biliyor. Maalesef bu yüzden de yalan söylemekten ve seni kullanmaktan çekinmiyor. Her gün yeni, daha çılgın ve ispatı mümkün olmayan bir “hikaye”yle karşımıza çıkıyor. Anne ve baban hiçbir zaman evlenmemiş olsa da, birlikte oldukları dönemde hayatlarını idame etmek için yaptıkları masrafların büyük kısmını baban karşılıyordu. Annene ise bunları büyük bir keyifle sosyal medyadan paylaşmak düşüyordu.
Haziran 2020’de ayrılmamızdan bu yana geçen süreçte ise baban annene her ay aksatmadan Türkiye’de oldukça geniş bir aileyi geçindirebilecek oranda ödemeler gerçekleştirdi. Üstüne üstlük, annenin iddialarının aksine, benim söylediklerimin belgeler, baka dekontları, mektuplar ve güvenilir şahitlere dayanan ispatları mevcut…
Annenin son iddialarının temel dayanağının parasını idare etmekteki aczinden kaynaklandığından endişeliyim açıkçası. Bu yüzden de seni, benim bir tanecik Siena’mı medyada yer almak ve yaratılan goygoydan yararlanarak takipçi sayısını ve geçim kaynaklarını arttırmak için bir vasıta olarak kullanmaya ihtiyaç duyuyor.
Mali konulardan anlayacağın yaşa geldiğinde sana göstereceğim belgelerden de anlayacaksın ki, ben annenle 2020’de ayrıldığımda bir seneden kısa bir süre zarfında onun parasını reel anlamda %40’dan fazla arttırmıştım. O zamandan bu yana birikimlerine ne olduğunu ise maalesef bilmiyorum. Baban annenin Türk medyasına daha fazla yalan söylemesini istemiyor.
Bu üzücü durumun sana kötü bir etkisi var güzel bebeğim Siena, ve bu durum beni endişelendiriyor ve korkutuyor. Çünkü belli ki annenin öfkeli ve doyumsuz egosu işbaşında ve kendisi olacağını umduğum sevgi dolu anne rolünü üstlenemiyor.
8 Ağustos 2020’de bizim annenle aslında hiç evlenmediğimize dair haberler ortaya çıkınca seni korumak için sessiz olmayı seçtim.
Evliliğimizin sahte olduğuna dair haberlerden hemen bir gün sonra da ilk “şiddet” iddialarıyla karşı karşıya kaldım.
Zamanlama gerçekten manidardı, zira tam o sırada işlenen korkunç Pınar Gültekin cinayetinden dolayı Türkiye’de herkes haklı olarak cinsiyet temelli suçlara karşı güçlü protestolar gerçekleştirmekteydi.
Bu yüzden annenin yaptığı şey gerçekten utanç verici maalesef. Zira kendisi ciddi ve gerçek bir sorunu maske olarak kullanmak suretiyle hayranlarına, takipçilerine ve çok sevdiğini söylediği sevgili ülkesine yalan söylemiş oldu.
Seni çok seviyorum Siena, yalanlar beni senden ayırmaya ve hayatında var olma mücadelemden vazgeçmeye yöneltemez. Bu yalanların tek sonucu, babayı kamuoyu önünde annenin egosu, güvensizlikleri, öfkesi ve tatminsizlikleri hakkında konuşmaya mecbur bırakması oldu.”

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir