1. Anasayfa
  2. Magazin

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan kayınvalidesi Nesrin Ortaç'ın evlat acısına ortak oldu

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan eski kayınvalidesi Nesrin Ortaç'ın yürek yakan mesajını görünce duygulandı.

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan kayınvalidesi Nesrin Ortaç’ın evlat acısına ortak oldu

Serdar Ortaç’ın uzun süredir enfeksiyon tedavisi gören 39 yaşındaki, iki çocuk babası olan kardeşi Serkan Ortaç, geçen ay vefat etmiş, 53 yaşındaki ünlü popçu cenazede ayakta durmakta güçlük çekmişti. Ortaç’ın annesi Nesrin Ortaç oğluyla siyah beyaz bir fotoğrafını yayınladı ve altına “Meleğim, rahat uyu mekanın cennet olsun” mesajını yazdı.

Nesrin Ortaç’ın paylaşımı eski gelini Chloe Loughnan’ı çok duygulandırdı. Eski kayınvalidesinin acısını paylaşan İrlandalı model, Nesrin Ortaç’a siyah kalp ve dua emojisi mesajı gönderdi. Nesrin Ortaç da Loughnan’a “Sağol” yanıtını verdi.

Serdar Ortaç, 2019 yılında boşanırken yaptığı sözleşme nedeniyle Chloe Loughnan’a 1 milyon nafaka ödemeyi taaahüt etmiş ancak ünlü popçu taksitlere bölünen borcunu pandemide parasız kalınca ödeyememiş ve Chloe Loughnan da bunun üzerine Ortaç’ın evine haciz göndermişti. Serdar Ortaç bu nedenle 5 yıl evli kaldığı eski eşine ateş püskürmüş ve “Şeytan görsün yüzünü” demişti. Eski karı koca uzun zamandır görüşmüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kıvanç Tatlıtuğ Aile setinde aşçılık yeteneğini de konuşturuyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir