1. Anasayfa
 2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Yerli Johnny Depp Ozan Güven'in şiddet davası 3. yılına giriyor

Tıpkı Johnny Depp gibi partnerinin açtığı şiddet davası nedeniyle oyunculuk kariyeri büyük yara alan Ozan Güven'in yeni duruşması 20 Haziran'da görülecek.

Yerli Johnny Depp Ozan Güven’in şiddet davası 3. yılına giriyor

Ozan Güven eski sevgilisi Deniz Bulutsuz‘un açtığı şiddet davası nedeniyle kariyerine ara vermiş ve dava sonuçlanana kadar da setlere çıkmama kararı almıştı. Bir yıl sonra tiyatro sahnesine geri dönen Ozan Güven’in şiddet davası temmuz ayında 3. yılına giriyor. İstanbul Adliyesi‘nde görülen davanın yeni duruşması ise 20 Haziran’da görülecek. Davada Adli Tıp raporu bekleniyor. O tarihe kadar rapor çıkmazsa duruşma yeniden ertelenecek.

Ozan Güven‘in geçen günlerde verdiği bir röpojda eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un yüzündeki ve vücudundaki izlerle ilgili “Yakında hepsi bitecek az kaldı, Deniz Bulutsuz’un mahkemeye sunduğu bütün fotoğraflar photoshop, montaj olduğu mahkeme tarafından açığa çıkacaktır” dediği gündeme gelmişti.

Deniz Bulutsuz photoshop araştırması talep etti

Deniz Bulutsuz’un, Ozan Güven’in bu iddiası üzerine dava dosyasına yeni bir dilekçe verdiği ve fotoğrafların photoshop olup olmadığının araştırılmasını talep ettiği öğrenildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Johnny Depp konserinin en düşük bileti 1000 TL, en yüksek 7 bin 500 TL
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir