1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Aile'nin Cihan'ı Nejat İşler neden otelde yaşadığını anlattı

Nejat İşler Socrates Dergi youtube kanalında Mehmet Demirkol'un sorularını yanıtladı.

Aile’nin Cihan’ı Nejat İşler neden otelde yaşadığını anlattı
Nejat İşler son dönemde Netflix’te yayınlanan “İyi Adamın 10 Günü” filmi ve Show TV’nin “Aile” dizisiyle gündemde… Geçen günlerde Mehmet Demirkol’un sorularını yanıtlayan İşler, neden uzun süredir otelde yaşadığına açıklık getirdi. Bir dönem Gümüşlük’te yaşayan 51 yaşındaki ünlü aktör “Otelde kalıyorum İstanbul’da… Benim evde yaşamam için ciddi bir ilişkimin olması, yani bir kadın olması ve onun bir ev istemesi gerek… Onun dışında evde yaşamayı canım çekmiyor” dedi.
Sosyal medyada adına yazılan sözlerin kendisine ait olmadığını belirten İşler “Depresyonu sevmiyorum ama depresyona alıştım derim. Senin aksine işleyen bir şeyi avantaja çevirmek durumunu seviyorum… 51 yıllık hayatımda başka bir şey görmedim depresyondan başka… Gören de biraz hatalıdır bence…” diye konuştu.
thumbnail
Önerilen Yazı
Bir Küçük Gün Işığı’nda bomba ayrılık

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir