1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kurtlar Vadisi Kaos’la ilgili flaş gelişme… Oğluyla zikir görüntüleri başına dert oldu

Kurtlar Vadisi Kaos’la ilgili flaş gelişme… Oğluyla zikir görüntüleri başına dert oldu

Hayranları yıllardır fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin yeniden ekrana dönmesini bekliyor. Ancak şimdiye kadar dizinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın efsane projeyi çekmek için yaptığı tüm görüşmeler sonuçsuz kaldı. Son olarak ise Şaşmaz’ın yapımcı Polat Yağcı’yla Kurtlar Vadisi Kaos adıni verecekleri diziyi çekme planı yaptığı ortaya çıktı.

Yağcı dizi için Show TV’yle masaya oturdu.Üstelik Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğini gösteren bir de teaser çekildi. Oyuncu görüşmeleri başladı. Fakat Şaşmaz’ın heyecanı yine yarım kaldı. İddiaya göre Show TV aynı dönemde 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’le zikir çekerken görüntüleri ortaya çıkan Necati Şaşmaz hakkında çıkan haberlerden rahatsız olup projeden vazgeçti.

Necati Şaşmaz’ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı, ünlü oyuncunun kendisini mehdi, 8 yaşındaki oğlunu da bağlı olduğu Kadiri tarikatının veliahtı olarak gördüğünü belirtmişti. Mahkemeye sunulan videoda Şaşmaz’ın oğlunu da zikire götürdüğü görüntüler yer alıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.