1. Ana Sayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Sanat dünyasından Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük destek

Çok sayıda ünlü isim Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediklerini açıkladı.

Sanat dünyasından Kemal Kılıçdaroğlu’na büyük destek

Bugünkü seçim öncesi sanat dünyasından Kemal Kılıçdaroğlu’na destek mesajları yağdı. Cem Yılmaz oyunu Kılıçdaroğlu’na vereceğini açıklarken, Gülşen sahnede Kılıçdaroğlu’nun seçim sloganı olan kalp işaretini yaptı. Sıla, “Pazartesi sabahı milletçe yeni, aydınlık ve laik bir güne uyanmayı diliyorum” mesajını yayınladı.

Mahsun Kırmızıgül, Devlet Bahçeli’nin Kılıçdaroğlu’nu geçmişte övdüğü videoyu paylaştı. Hande Erçel kalp emojisi eşliğinde Atatürk’ün bir sözünü paylaştı. Mert Ramazan Demir, Mor ve Ötesi’nin videosunu “İlk turda bitirelim, daha mutlu olamam” sloganlarıyla yayınladı. Esra Dermancıoğlu, Sedef Avcı, Mine Tugay, Melisa Sözen, Pelin Öztekin, Sarp Akkaya, Engin Öztürk, Yeşim Salkım, Şebnem Dönmez, Celil Nalçakan, Dolunay Soysert, Kenan Doğulu ve Berfu Yenenler gibi yüzlerce ünlü Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kılıçdaroğlu’na destek verdiklerini ilan etti.

Önerilen Yazı
Camdaki Kız’ın Türkan’ından yeni dizi
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.