1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

"Kardeşlerim"in iki yıldızının Cornetto reklamı bu akşam yayında

94. bölümde sezon finali yapacak olan Onur Seyit Yaran ve Su Yazgı Burcu Coşkun'un beraber rol aldığı dondurma reklamı seyirciyle buluşuyor.

“Kardeşlerim”in iki yıldızının Cornetto reklamı bu akşam yayında

“Kardeşlerim” dizisinin başrol oyuncuları Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun ilk kez beraber bir reklam anlaşmasına imza atmış ve ünlü dondurma markası Cornetto’yla anlaşmıştı. İkilinin reklam filmi bu akşam “Kardeşlerim“in reklam kuşağında yayınlanacak.

Aşk Yıldızı” kampanyasının Güneş tarafından seslendirilen klip şarkısı da haftaya yayınlanacak. Asiye ve Doruk rollerine hayat verdikleri Kardeşlerim dizisinde kariyerlerindeki başarılarını devam ettiren 2 genç yıldızın reklam filmi dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını heyecanlandırdı. Bu arada atv’de önümüzdeki sezon da sürecek olan dizi, 94. bölümde yaz tatiline çıkacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Akın Akınözü’nün Rusya’daki reklam filmi görücüye çıktı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir