1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Kaan Urgancıoğlu evleniyor mu?

İlk kez sevgilisi Burcu Denizer'in fotoğrafını paylaşan Kaan Urgancıoğlu'nun evlilik planı yaptığı iddiası ortaya atıldı.

Kaan Urgancıoğlu evleniyor mu?

Kaan Urgancıoğlu “Yargı” dizisinin sezon arası vermesinin ardından sevgilisi Burcu Denizer‘le tatile çıkacağını açıklamıştı. Yaz ortasında Netflix için çekilecek olan Taff Pictures imzalı “Sen Büyümeye Bak” filminde başrol oynayacak olan Urgancıoğlu, dün ilk kez kız arkadaşının fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafta Burcu Denizer‘in parmağındaki yüzük çiftin evlilik planı yaptığı yorumuna neden oldu.

Çiftin takipçileri Burcu Denizer’in  yakın zamanda bir hamile yoga merkezini takibe aldığını da belirtti ve sürpriz bir evliliğin gerçekleşebileceğini öne sürdü. Ancak Kaan Urgancıoğlu cephesi şu an evlilik planının olmadığını açıkladı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gülseren Budayıcıoğlu neden Afra Saraçoğlu’yla fotoğraf çektirmediğini açıkladı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir