1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

İlker İnanoğlu: Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmiyordum

Babası Türker İnanoğlu'nun vefatıyla sarsılan İlker İnanoğlu veda töreninde gözyaşlarını tutamadı.

İlker İnanoğlu: Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmiyordum

Türker İnanoğlu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Yeşilçam’da ve televizyon dünyasında sayısız esere imza atan Türker İnanoğlu için sabah saatlerinde kurucusu olduğu Maslak’taki TİM Show Center’da veda töreni düzenlendi. Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu törende duygusal bir konuşma yaptı.

“Arka Sokaklar” dizisinde Engin komiseri İlker İnanoğlu gözyaşlarını tutamadı ve “Her şeyi kendisi yapmak isterdi. Çok sert bir babaydı, çok sertti. Hala çocuk gibiydim karşısında… Herhalde vefat ettiği zaman bir rahatlarım, baskı kalkar sanıyordum. Ama çok zormuş. Çok zor… İçimden bir parça kopuyor gibi hissediyorum. Bu kadar üzüleceğimi tahmin etmiyordum. Baba seni çok seviyorum Mekanın cennet olsun…” dedi.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir