1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

İbrahim Büyükak, Demet Özdemir'in sürprizini açıkladı

İbrahim Büyükak "Yengem filmimize kıyağını yaptı" mesajını yayınlamıştı.

İbrahim Büyükak, Demet Özdemir’in sürprizini açıkladı

Yeni filmi “Özür Dilerim”i Disney Plus için çeken İbrahim Büyükak geçen günlerde filmdeki rol arkadaşı Oğuzhan Koç ve eşi Demet Özdemir’le stüdyodan paylaşım yapmış ve altına “Yengem filmimize kıyağını yaptı” yazmış, Özdemir de “Her zaman ! Benim için gurur” cevabını vermişti.

İbrahim Büyükak Recep İvedik 7 filminin galasına katıldı.

Dün Recep İvedik 7 filminin galasına katılan Büyüak, Demet Özdemir’li paylaşımı hakkında şu bilgiyi verdi:

“Bizim filmimize çok güzel bir seslendirme yaptı sağ olsun kendisi… Hatta kendisi de sahneye çok beğendi. ‘Ben bunun seslendirmesini kendim yapmak istiyorum’ dedi. Sağ olsun, çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir anı oldu bizim için de… Sahne de çok komik oldu. Bu arada o yüzden kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir kıyak yaptı bize… Hepimiz birbirimize destek olursak her şeyin çok daha gelişeceğini düşünüyorum…”

Ünlü komedyen “Demet’le her zaman çok güzel diyaloğumuz var, çok güzel muhabbetimiz var. Çok da Mutlular Allah mesut etsin” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Mert Yazıcıoğlu’ndan Pınar Deniz’e Altın Kelebek Göndermesi
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir