1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Gonca Vuslateri kızı Asya Mone’nin ilk karelerini paylaştı

Geçen cumartesi anne olan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri bebeğiyle ilk karelerini paylaştı ve doğum sürecini paylaştı.

Gonca Vuslateri erken doğan kızı Asya Mone’nin ilk karelerini paylaştı

Gonca Vuslateri şu günlerde ilk kez annelik sevincini yaşıyor. Başarılı oyuncu çektiği youtube videolarında hep normal doğumu savunurken planlan tarihten önce gelen kızını geçen cumartesi sezeryanla dünyaya getirmek zorunda kalmıştı. Ünlü oyuncu bu sabah bebeğiyle ilk kareleri paylaştı ve duygusal bir yazı paylaştı.

“Hoşgeldin Asya Mone👑… Levent Ankara’da ve bir gün sonra yanıma gelecek. Küçük bir kasılma ve kedim (Arte-sfenks olan) anında kucağımda, yırtınıyor.. Haberciymiş meğer. Kasılmalar artıyor. Yalnızca kontrol için gittiğim hastanede “NST yükseliyor bu gece doğum olabilir” deniyor ve hoop Gonca sezaryene! Kordonumuz 40 cm kısa zaten normale giremezmişiz… Kocam yolda… Ameliyathanede Aretha Franklin eşliğinde “You make me feel like a natural woman” şarkısını (yorulmadan dinlediğim tek şarkıdır) dinleyerek Asya geliyor. Solunum biraz uyumlanamıyor başta pırpır ederken canlanıyor ellerim de boş kalıyor haliye manidelerdeki gibi😊… Oksijenini alırken doğum sonrası kızımı görmeye gidiyorum. Babası da gelmiş, biraz ağlıyorum tabii… Hayat ben planlar yaparken başıma gelenler miydi bilemiyorum..

Süt gelmesi lazım nasıl gelecek diye endişe ederken Asya’yı küvezde solunuma bağlı görünce yüzümden akan gözyaşlarım bile süte dönüşüyor. Çünkü kendine acıyan bir anne bir bebek için zaman kaybından başka bir şey değildir deyip super mario edasıyla odama gidip sağıyorum. İlk gün 40 cc’ye yakın geliyor. Herkes takdir ediyor kimileri de çok şaşkın. Ben alışkınım kendime oysa.. Uğruna kendimi feda ettiğim bir konu var ise sonuçları canımı acıtmaz.. Asya’ya sütler gidiyor.. Kendi sütümün sesini eski bir radyo gibi plastik bir zeminde çırılçıplak haliyle duyarken kızımın şapkası yollanıyor. Onu kokluyorum ve sütlerim çoğalıyor. İki gün sonra kavuşuyoruz.. Abartılacak bir şey yok anne diye geliyor kızım ama masayı kurmuşuz: sütlerce hazır bekliyordu.


Ben hep korkardım çocuk yapma fikri hakkında konuşurken bile “yahu ben bebek tutamam düşürürüm Allah korusun.. çok küçükler” ve daha neler.. Onu kucağıma aldığım 3. Fotoğrafta şöyle ağlamıştım… Seni tuttum kızım. Seni tutuyorum. Korkma… Şimdi içimdeki çocuk yıllardır beklediği oyun arkadaşını buldu. Allah’a bin şükür.. Arayan, gelen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz…♥️🌱🧿”

thumbnail
Önerilen Yazı
Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’ine “Görkem’i bırak, Doğa’ya dön” çağrısı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir