1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Fahriye Evcen'e bakıcı övgüsü

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, bayram tatilinde eşi Fahriye Evcen ve oğulları Kerem ve Karan'la Bodrum'daki yazlıklarına gitti.

Fahriye Evcen’e bakıcı övgüsü

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bayram tatili fotoğraflarına beğeni yağdı. Çift bayram tatillerini Bodrum’daki yazlıklarında geçirecek. Uçak yolculukları sırasında çektikleri fotoğraflarda Oğulları Karan ve Kerem’le mutluluk pozları veren çifte takipçileri “Filipinli bakıcı olmadan da oluyormuş” yorumları yaptı ve birçok ünlü isme gönderme yaptı.

Fahriye Evcen‘in “Aile dump” notuyla paylaştığı fotoğraflarda çocuklarıyla kendisinin ilgilenmesi dikkat çekti. Ünlü oyuncu oğullarını kısa aralıklarla dünyaya getirmiş, ilk doğumundan sonra bir sezon “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde oynamış ve ardından ikinci bebeğinin hamilelik sürecini yaşamıştı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Serhat Teoman: Bizde ve dünyada romantik komedinin içi biraz boşaltıldı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir