1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

3,5 karatlık yüzük ortada kaldı, evlilik yerine ayrılık haberi geldi

Evlilik hazırlıkları yapan Emine Ün ile iş insanı Ayk Karakulakyan ani bir kararla yollarını ayırdı.

3,5 karatlık yüzük ortada kaldı, evlilik yerine ayrılık haberi geldi

Evlilik planı yapan bir çift daha ayrıldı. Son olarak “Kadere Karşı” adlı dizide seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Emine Ün, 1.5 yıldır cemiyet hayatının tanınan ünlü iş insanları arasında yer alan Ayk Karakulakyan’la beraberlik yaşıyordu. Her yerde mutluluk pozları paylaşan çiftin evlilik hazırlığı yaptığı gündeme gelmişti.

Karakulakyan’ın 3,5 karatlık yüzükle evlilik teklifi yapacağı konuşulurken çiftin cephesinden ayrılık haberi geldi. Yollarını ayıran ikilinin beraber paylaşımlarını sosyal medyadan kaldırması ve karşılıklı takipten çıkması ayrılık haberini ortaya çıkardı. Çiftin evlilik aşamasında verdiği bu karar yakın çevrelerinde şaşkınlıkla karşılandı ve ani ayrılığın nedeni merak konusu oldu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Demet Özdemir’e The Weeknd konseri için gittiği İtalya’da büyük ilgi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir