1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Enis Arıkan'ın isyanı: Alaçatı'daki evimin kapısını çalmayın, donlayım, çıplağım gelmeyin

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu Enis Arıkan, Alaçatı'daki evinin kapısına gidip fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına isyan etti.

Enis Arıkan’ın isyanı: Alaçatı’daki evimin kapısını çalmayın, donlayım, çıplağım gelmeyin

Enis Arıkan her yaz olduğu gibi yine tatilini Alaçatı’daki evinde geçiriyor. Ünlü oyuncu evinin kapısını çalıp fotoğraf çektirmeye gelen hayranlarına isyan etti ve çektiği videoda “Tam çok taze olmuşken söyleyeyim; lütfen Alaçatı’daki evime gelmeyin kardeşim… Gelip kapımı çalmayın. Çok ayıp bir şey bu tanımadığınız insanın kapısını çalıp ‘Fotoğraf çektirmek çektirebilir miyiz?’ diyemezsiniz. Yıllar evvel de yatak odamdan bir herif çıkmıştı. Buyurun beyefendi dediğimde ‘fotoğraf istiyorum’ demişti. Yemin ediyorum size daha yıldık gelmeyin kardeşim… Ayıp ya! Tamam tatlıyız çok şekeriz. Zıkkımın dibi istemiyorum evimde sizi istemiyorum” dedi.

Hızını alamayan oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Donlayım, çıplağım gelmeyin artık… Kameralardan görüyorum fotoğraf için geldiklerini… Yanımda kişileri gönderirim. Onlar da güle güle diyorlar… Koskoca insanlar geliyorlar sonra arkalarına baka baka gidiyorlar. Gidişleri de üzüyor beni… Neyim ben? Madame tussaud Müzesi’ndeki balmumu heykel miyim de öyle ziyarete geliyorsunuz? Tanımadığım insanı sevmem, gelmeyin kapıma…”
thumbnail
Önerilen Yazı
Can Yaman ile Özge Gürel’li “Dolunay” dizisinin büyük başarısı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir