1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Ceren Benderlioğlu: Son projemde algıları yıkmak için cesur sahneler çektim

Ceren Benderlioğlu: Son projemde algıları yıkmak için cesur sahneler çektim
Ünlü oyuncu Ceren Benderlioğlu, Nişantaşı City’s‘de görüntülendi. Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde seyirci karşısına çıkan Benderlioğlu, ekranlara ara verdiği dönemi değerlendirdi. Netflix‘in Halit Ergenç ve Funda Eryiğit‘li “Adsız Aşıklar” projesinde rol alan güzel oyuncu “Yüzümü dinlendirmeye ihtiyacım vardı. 3-4 yıl boyunca reyting birincisi olan bir projede yer aldım. Kendimi değiştirmem ve yenilemem gereken bir süreçti, bu yüzden biraz tiyatro yaptım. Hakan Karsak ile abi-kardeşi canlandıracağımız bir tiyatro oyunumuz olacak. Sahneye hasta bile çıksam, oradaki adrenalin her şeyi unutturuyor” dedi.
Set saatlerinin uzunluğundan şikayet eden bazı oyuncularla ilgili soruya ise Ceren Benderlioğlu, “İki senedir ana akımda bir şey yapmadım. Netflix’teki projemizde 12 saat kuralı vardı. Ben hiperaktifim ve uykuyu sevmem, bu sisteme ayak uydurmak tabii ki zor” yanıtını verdi.

Cesur Sahneyle Algıyı Yıktım

Emir Benderlioğlu ile abi-kardeşi de oynayan oyuncu, “14 yıldır evliyiz. Magazin kaygımız yok, çocuğumuzu büyütüyoruz. 11 yaşına girdi. Kendi halimizdeyiz” dedi. Bir öpüşme sahnesi olsa eşiyle arasında kıskançlığın yaşanıp yaşanmayacağı sorusuna ise, “Olmaz. Son projede bu algıyı yıkmak için cesur sahneler çektim. Kadınlar evlendikten sonra bir algı oluşuyor, ama oyuncu oyuncudur. Hangi yapımcı, senarist ve yönetmenle çalıştığıma bakarım. Senaryoya hizmet ediyor mu, önemli olan bu” yanıtını verdi.
thumbnail
Önerilen Yazı
Fikret Kuşkan, Burak Sevinç ve Melisa Döngel aynı filmde

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir