1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Burcu Özberk, Pınar Deniz'i eleştiren tweet'i beğendi

Burcu Özberk'in Altın Kelebek'te yaptığı konuşma tartışma konusu olan meslektaşı Pınar Deniz'le ilgili tweet'i beğenmesi dikkat çekti.

Burcu Özberk, Pınar Deniz’i eleştiren tweet’i beğendi

Pınar Deniz’in pazar akşamı En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görüldüğü  Altın Kelebek Töreni’nde yaptığı konuşma sosyal medyada tartışma konusu oldu. Deniz konuşmasında “Çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi… Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı” cümlelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun bu sözleriyle ilgili yorum yapan bir hesap “Bu videodan sonra kadını bir googlelayayım dedim, bahsettiği film kanlı elmas filmiymiş. çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. peki pınar deniz ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Bir mücevher markasının yüzü olarak cannes film festivaline gitmiş” tweet’ini attı.

Bu tweet’i beğenenler arasında ünlü oyuncu Burcu Özberk’in olması da dikkat çekti. Her iki oyuncunun fanlarının yeni gündem konusu bu beğeni oldu.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir