1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Berker Güven’den Nihal Yalçın’a övgü üzerine övgü: Ne güzel şey kavgasızlık

Son olarak “Üç Kız Kardeş” dizisinde başrol oynayan Berker Güven sevgilisi Nihal Yalçın’a olan aşkını bir kez daha ilan etti.

Berker Güven’den Nihal Yalçın’a övgü üzerine övgü: Ne güzel şey kavgasızlık

Berker Güven ile Nihal Yalçın mesleklerindeki başarıları kadar uyumlu beraberlikleriyle de dikkat çekiyor. Güven her fırsatta kendisinden 14 yaş büyük sevgilisine olan hayranlığını dile getiriyor. Son olarak New York tatillerine ait görüntüleri yayınlayan başarılı oyuncu altına şu satırları yazdı:

“Benim güzel sevgilim. Ne güzel gezip, geçiniyoruz seninle. Bak, bu da New York hatıramız oldu. Bu kadar uyumlu, sakin ve geçimli olduğun teşekkür ederim. Ne kolay şey seninle anlaşmak. Ne güzel şey kavgasızlık. Hayatımın en çatışmasız, en huzurlu, en uzun ilişkisini seninle yaşadığım için çok şanslıyım. Dirayetine, iradene, benden çok daha fazla şey biliyor olmana rağmen, hala öğrenmeye benden daha açık olmana hayranlık ve şaşkınlıkla bakıyorum, bunu senden öğrenmeye çalışıyorum. Bana yaşattığın tüm güzel duygulara ve benimle paylaştığın tüm yolculuklara şükürler olsun. Sende gördüğüm tüm bu güzellikleri, görebilecek başka insanlarla, el ele yürüdüğümüz yollarda karşılaşmayı, kesişmeyi diliyorum. Aynı New York’ta olduğu gibi. Kıymetlim benim. Domuz gibi gezdiğimiz nice yolculuklarımız olsun…”

Nihal Yalçın da sevgilisine “Korkarım nazardan… 🧿 Kaçarım azardan. Ben teşekkür ederim sevgili… 🤍 Seninle gezmek ayrıcalık…” mesajını yazdı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Hayat Hırsızı’nın Hatice’si Meltem Baytok oldu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir