1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Beren Saat üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesine karşı çıktı

Beren Saat üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle ilgili yorum yaptı.

Beren Saat üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesine karşı çıktı

Beren Saat Yardımlarını gizli yapmayı tercih eden ünlü oyuncuların başında… Dün depremle ilgili yapılan kampanya ve farkındalık duyurularına destek veren Saat bugün de üniversitelerin uzaktan eğitim Saat, klinik psikolog Beyhan Budak’ın şu yazısını paylaştı:

“Üniversitelere uzaktan eğitim kararı çıkmış. Bu kararın tekrar gözden geçirilmesi gerekiyor. Pandeminin sebep olduğu psikolojik etkiler henüz ortadan kaybolmamışken üniversiteleri online hale getirmek en büyük gücümüz olan gençlerimizin ruh sağlığına ve eğitimine çok ciddi zararlar verebilir. Bu tür doğal afetlerin psikolojik etkileri ile mücadele etmenin en önemli yöntemlerinden birisi hayatın rutinlerini ve amaçlarının devamlılığını sağlanmasıdır.”
thumbnail
Önerilen Yazı
Hoş geldin Leyla Süreyya… Hazal Kaya 2. kez anne oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir