1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Beren Saat, Kenan Doğulu'yu ağlattı

Beren Saat eşi Kenan Doğulu'ya GQ Ödül Töreni'nde yılın ikonu ödülünü verdi.

Beren Saat, Kenan Doğulu’yu ağlattı

Beren Saat bu akşam GQ Ödül Töreni’nde kariyerinde 30. yılını kutlayan eşi Kenan Doğulu’ya “Yılın İkonu Ödülü”nü verdi. Saat eşine ödülünü verdikten sonra yaptığı duygusal konuşmayla dikkat çekti.

Saat “Şöyle bir şey düşünüyorum. Galiba ikon olmak birazcık Kenan’ın ruhu ile ilgili bir şey… Müzikte de yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonra gelenlere yol açan bir sürü fikri her şeyi biliyorsunuz zaten ama ben bugün şunu hissediyorum; çocukken aldığımız müzik dergilerinden çıkan o güneş kolyeyi göğsümde taşıyarak belki bugünün manifestosunu çocukluğımda da yapmıştım. Bizi bir araya getiren o sonsuz olasılıklara teşekkür ederim ve yaş aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu ödülü verdiğim için çok mutluyum” dedi.
Kenan Doğulu eşinin bu sözleri karşısına gözyaşlarını tutamadı. Ağlayan Doğulu, Saat’a “Seni seviyorum” dedi.
thumbnail
Önerilen Yazı
Yargı’nın hakim Neva’sı Başak Gümülcinelioğlu Sipahi’yle dönüyor
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir