1. Ana Sayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Batuhan Karakacaya'dan şiddet iddiasına yanıt: Asıl ben darp edildim

Sosyal medya fenomeni Ayşe Fatma Aslanpay, eski sevgilisi Batuhan Karakacaya hakkında darp iddiasıyla savcılığa şikayetçi olduğunu açıkladı, Karacakaya da "Asıl ben mağdurum" dedi.

Batuhan Karakacaya’dan şiddet iddiasına yanıt: Asıl ben darp edildim

Batuhan Karakacaya’nın beş ay beraberlik yaşadığı sosyal medya fenomeni Ayşe Fatma Aslanpay bu akşam sosyal medya sayfasından yayınladığı mesajla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Aslanbay “Yaşadığım bu zorlu süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum…Darp edildiğime dair elimdeki tüm delileri dosyaya sundum. Bundan sonra bu konuyla ilgili tarafıma yapılan tüm hakaret ve asılsız olaylarla ilgili avukatım suç duyurusunda bulunacaktır. Mental olarak o kadar yoruldum ki, ben hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte destek olan tüm arkadaşlarıma ve avukatıma teşekkürler” mesajını yayınladı.

Eski Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya ise Ayşe Fatma Aslanpay’dan ayrıldıktan sonra kendisine saldırdığını, otoparka gidip aracına zarar verdiğini ve evinin kapısına dayandığını belirtti.

 

Batuhan Karacakaya, Ayşe Fatma Aslanbay’ın otoparkta kendisine saldırdığı görüntü de dahil olmak üzere birçok video kaydını avukatına ilettiğini belirtti ve “İki kez darp raporu aldım. Asıl mağdur benim” dedi.

Öte yandan Ayşe Fatma Aslanbay’ın adı geçen haftalarda “Yalı Çapkını” dizisinin oyuncusu Mert Ramazan Demir’le anılmış, buna kanıt olarak Aslanbay’ın kitaplığında Demir’in adının yazılı olduğu senaryonun olduğu gösterilmişti.

Aslanbay ise “Benim kalbimin sahibi Batuhan Karacakaya” diyerek söylentilere nokta koymuştu.

Önerilen Yazı
Yüz Yıllık Mucize dizisine yeni oyuncu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.