1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Bahar Şahin: BiBir aydır ölüm korkusuyla yaşıyorum

Bahar Şahin "Roza" filminde töre cinayetine kurban giden Ceylan'a hayat veriyor.

Bahar Şahin: Bir aydır ölüm korkusuyla yaşıyorum
Bahar Şahin dün gece başı bulunduğu be management’in yılbaşı davetine katıldı. Rosa filminde oynayan Şahin yeni rolünü anlattı ve “Töre cinayeti anlatan bir hikayenin içindeyim. Töreye kurban giden bir kadını canlandırıyorum. Mesleğe 10 yıl öncesinden başladığımı varsayarsak herhalde en acı çektiğim iş… İçinde bulunmak acı çektiriyor bana… Tüm gerçekliği ile yansıtıyoruz olayları…” dedi.
Şahin 2023 yılıyla ilgili de çok anlamlı bir mesaj verdi ve “Bir aydır ölüm korkusuyla yaşıyorum. Gerçekten çok ağır, çok zor… Umarım Ceylan’ın yaşadıklarını şeffaf bir şekilde seyirciye aktarabiliriz. Çok zor şeyler yaşamış. Ben istiyorum ki erkekler bizim kahramanımız olsun, sonumuz değil. O yüzden bu yılda da kadın cinayetlerin bittiğinin bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.
Genç oyuncu “Zalim İstanbul” dizisinin ardından ikinci kez “Roza” filminde Fikret Kuşkan’la yollarının kesiştiğini anlattı ve “Fikret Kuşkan’la 5 yıl önce yolumuz kesişti. İyi ki hayatımda ama şu an hayatına dahil olduğum bir isim daha var; Belçim Bilgin… Onu çok seviyorum, çok mutluyum onunla çalıştığım için… Keşke herkes Belçim abla gibi muhteşem bir yüreğe sahip olsa…” şeklinde konuştu.
thumbnail
Önerilen Yazı
Gece Ucunda’dan ayrılan Kaan Taşaner’in yeni adresi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir