1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Aslı Enver hamile... Yerine oyuncu aranıyor

Geçen hafta sessiz sedasız evlenen Aslı Enver'in bebek beklediği için "Benim Adım Farah" dizisinden ayrıldığı ortaya çıktı.

Aslı Enver hamile… Yerine oyuncu aranıyor

Aslı Enver marka ve yetenek yüzü olduğu Disney Plus için çekilen “Arayış” projesinin ardından FOX’un “Benim Adım Farah” dizisinde rol almaya hazırlanıyordu. Ancak Berkin Gökbudak’la sevgili olan oyuncunun bebek beklediğini öğrenmesi büyün planlarını değiştirdi. Ünlü oyuncu sessiz sedasız nikah masasına oturdu.

Yaşanan bu gelişme üzerine okuma provası da yapılan O3 Medya’nın “The Cleaning Lady” uyarlaması için ise nasıl bir yol izleneceği merak konusu oldu. Aslı Enver’e hamileliğinin ilk aylarından olduğu için karnı büyüyene kadar projeyi çekmesinin teklif edildiği ancak 38 yaşındaki oyuncunun haftalık dizi temposunda hamileliğini riske etmemek için bu teklife sıcak bakmadığı da kulislerde konuşuluyor. Son gelen bilgi ise Recai Karagöz’ün yöneteceği dizinin başrolü için yeni kadın oyuncu arandığı yönünde…

thumbnail
Önerilen Yazı
Masumlar Apartmanı’ndan sonra ekrana yeni dizi projesi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir