1. Ana Sayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

23 yıllık evlilik bitti. Aslı Şen kızlık soyadına geri döndü

Cemiyet hayatının ünlü çifti Aslı ve Metin Şen bu sabah Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşandı.

23 yıllık evlilik bitti. Aslı Şen kızlık soyadına geri döndü
Aslı Şen ile Metin Şen’in haklarında bir süredir ayrılacakları haberi kulaktan kulağa dolaşıyordu. Cemiyet hayatının ünlü çifti bu sabah Beykoz Adliyesi’nde görülen anlaşmalı boşanma davasıyla tek celsede boşandı.
Konuyla ilgili basına gönderilen açıklamada uzun süredir kendi güzellik markasının çalışmalarını yürüten ve influencer olarak karşımıza çıkan Aslı Şen’in kızlık soyadı olan “Gümüşel”i kullanması dikkat çekti:
“Bir süredir evliliğimizle alakalı yaşadığımız fikir ayrılıkları sebebiyle karşılıklı konuşup anlaşarak 23 yıllık evliliğimizi 13 Mart Pazartesi (bugün) medeni şekilde noktaladık. Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz değerli olan bunca yılın ardından dostça yollarımızı ayırdığımızı sizlerle de paylaşmak istedik. Her şeyden önce iki evladımız için arkadaşlığımız devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de birbirimize olan saygımız sonsuz kalacaktır. Konu ile alakalı sizlerden de hassasiyet rica ediyoruz. Metin Şen – Aslı Gümüşel…”
Önerilen Yazı
Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’lı Kraliçe dizisinde flaş değişiklik
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir