1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Yıldızlar geçidine sahne olan Dilemma filmine büyük ilgi

OTTO Entertainment'ın yapımcılığını üstlendiği, kadrosu Şampiyonlar Ligi'ni aratmayan “Dilemma” filmi Prime Video’da geçen çarşamba görücüye çıktı.

Yıldızlar geçidine sahne olan Dilemma filmine büyük ilgi

Bu seneye 1 milyonluk başarılı bir gişe filmiyle başlayan OTTO Entertainment yeni iddialı filmleri sinema seyircileriyle buluşturmaya devam ediyor. Yapım şirketinin “Dilemma” isimli filmi Amazon Prime Video‘da geçen hafta görücüye çıktı ve kısa sürede büyük ilgi gördü.  OTTO Entertainment‘ın yapımcılığını üstlendiği film Türk sinemasının yakın dönem en ilginç işlerinden biri…

Yakın dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan ve bizleri evlerimizde sosyalleşmeye mecbur bırakan pandemi zamanlarında oldukça revaçta olan sesli sohbet uygulamalarından birinde geçen film, konusu ve her an yükselen gerilimli atmosferiyle izleyenlerin beğenisini kazanıyor.

Mustafa Kotan’ın yönettiği filmin kadrosu ise yıldızlar geçidi… Başrollerinde Onur Tuna, Aslı Tandoğan, Gonca Vuslateri, Esra Dermancıoğlu, Berrak Tüzünataç, Erkan Can, Aytaş Uşun, Mert Turak, Celil Nalçakan ve İpek Yazıcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı filmde tüm oyuncuların çekimler sırasında birbirlerini hiç görmeden ve duymadan oynadıkları öğrenildi.

Öte yandan geçtiğimiz ay Yağmur Tanrısevsin ve Berk Atan‘ın baş rollerini paylaştığı 3. Gün ile yine Amazon’da yer alan OTTO Entertainment‘ın bu ay sonu ya da önümüzde ay başı gibi çok ses getirecek başka bir projenin çekimlerine daha başlayacak.

Daha önce Beyza Alkoç‘un “3391 Kilometre” adlı kitabının aynı adlı sinema filmiyle çok büyük bir başarıya imza atan stüdyo şimdi de genç yazarın en sevilen ve en çok okunan kitabı “Karantina”yı beyaz perdeye taşımayı planlıyor. OTTO’nun Movie Factory ile hayata geçirmek için kolları sıvadığı film 10 Ocak 2025’te sinemalarda seyircisiyle buluşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Kuşaklılar” filminin çekimleri başladı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir