1. Ana Sayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Ufuk Bayraktar'dan şehit kızına anlamlı davet, gözleri doldu

Ufuk Bayraktar'ın başrolünü oynadığı "Benim Babam Bir Kahraman" filminin galasında çok özel bir misafiri vardı.

Ufuk Bayraktar’dan şehit kızına anlamlı davet, gözleri doldu

Ufuk Bayraktar‘ın başrolünü Mehmet Emin Güney‘le paylaştığı “Benim Babam Bir Kahraman” filmi Babalar Günü haftasında seyirciyle buluştu. Orçun Benli’nin yönettiği filmde Ufuk Bayraktar, oğlunu yaşatmak için verdiği mücadeleyle seyirciye duygusal anlar yaşattı. Filmin geçen salı yapılan galasında Ufuk Bayraktar’ın çok özel bir misafiri vardı.

Bayraktar, 2012 yılında göreve giderken düşen helikopterde yaşamını yitiren Şehit Uzman Çavuş Kürşat Güneş‘in kızı İrem Güneş‘i galaya davet etti. Ufuk Bayraktar Siirt’te yaşayan İrem Güneş’i “Senin baban gerçek bir kahraman, senin burada olman gerekiyor” sözleriyle özel olarak İstanbul’a davet etti.

Annesi kendisine hamileyken babası şehit olan 11 yaşındaki İrem Güneş, Ufuk Bayraktar’la galada bir araya geldi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Bayraktar, minik İrem’in kendisine gönderdiği çiçeğin üzerindeki “Beni unutmayıp nazik davetiniz için teşekkür ederim… İrem Güneş, şehit kızı” notunu görünce de çok duygulandı.

Önerilen Yazı
Ajda Pekkan’ın çok sevdiği “Kızılcık Şerbeti” dizisinde Apo’ya dişli bir rakip geliyor
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.