1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Tuvana Türkay ile Asuman Dabak "İkinci Baskı" filminde buluştu

Tuvana Türkay ve Asuman Dabak'ı buluşturan "İkinci Baskı" filmi hafızasını kaybeden ve entrika kurbanı olan bir kadının etkileyici hikayesini anlatıyor.

Tuvana Türkay ile Asuman Dabak “İkinci Baskı” filminde buluştu

Tuvana Türkay “İkinci Baskı” filmiyle setlere döndü. İzmir Sığacık‘ta çekilen filmin yönetmeni Tolga Toga… “Her ağlayan güçsüz değildir” sloganıyla çekilen filmde Türkay, geçirdiği trafik kazası sonrası hafızasını kaybeden ve entrikalara maruz kalan bir kadına hayat veriyor.

Yapımcılığını Gülseren Çatalbaş Akçay ile Tahsin Durkaya‘nın üstlendiği filmde değerli oyuncu Asuman Dabak da ilk kez kötü bir karaktere hayat veriyor. İki ünlü oyuncu beraber çalıştıkları TV ve sinema sektörünün önce gelen menajer ve cast direktörlerinden Tümay Özokur‘la film setinde eğlenceli pozlar çektirdi.

Görüntü yönetmenliğini Faik Çayır’ın müziklerini ise Musa Göçmen ile Hamza Altuntaş‘ın yaptığı filmde ayrıca Saygın Soysal, Serhat Teoman, Sefa Zengin, Melih Özkaya ve Burak Sarımola başlıca rolleri paylaşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Meraklı Adamın 10 Günü” filmine 2 yeni oyuncu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir