1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Taner Ölmez'in yeni projesi belli oldu... Barış Telli'ye hayat verecek

Taner Ölmez’in yeni projesi belli oldu… Barış Telli’ye hayat verecek

Taner Ölmez uzun süredir görüşme halinde olduğu Ampüte Futbol Milli Takımı’nın yıldızı Barış Telli’nin hayat hikayesini anlatan “Hayatla Barış” filmiyle anlaşma imzaladı. Ölmez, Telli’yle bir araya geldi. Telli, Taner Ölmez’in oynamasını çok istediğini belirtirken Taner Ölmez ise Telli’ye ‘Muhteşem bir sporcusun, bu umut dolu  başarı hikayesini hayata geçirecek olmak benim için de ayrıcalık” dedi.

Yapımcılığını Four Story Prodüksiyon’un üstlendiği filmi Ekin Pandır yönetecek. Koray Yeltekin’in yazdığı Hayatla Barış filminin senaryo danışmanlığını ise Burak Göral yaptı. Müziklerine Fahir Atakoğlu’nun imza atacağı film 28 Ağustos’ta sete çıkacak. Filmin kadın oyuncusu ise yakın zamanda belli olacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
İsmail Hacıoğlu, Cem Karaca’nın ikinci eşi Meriç Başaran’la buluştu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir