1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

"Sıfır Kilometre" filminin Nefise’si Oya İloğulları oldu

Kitapları satış rekorları kıran genç yazar Beyza Alkoç’un yazdığı “3391 Kilometre”nin devam filmi "Sıfır Kilometre" 10 Temmuz’da sete çıkacak.

“Sıfır Kilometre” filminin Nefise’si Oya İloğulları oldu

“Sıfır Kilometre” filmi şimdiden merakla bekleniyor. Serinin 1 milyon seyirciye ulaşan ilk filmi “3391 Kilometre”nin başarısı ikinci filmle ilgili beklentiyi yükseltti. Derya Pınar Ak’ın Haktan Zavlak’la başrolü paylaştığı “Sıfır Kilometre” İzmir’de sete çıkacak. Böcek Films, Plaza Yapım ve MGX Film imzalı filmin genç oyuncu kadrosuna Oya İloğulları da katıldı. “Güzel Günler” dizisinde hayat verdiği Alya karakteriyle dikkatleri üzerine çeken İloğulları son olarak “Ben Bu Cihana Sığmazam”da Havva rolüne hayat vermişti.

Yetenekli oyuncu “Sıfır Kilometre” filminde Nefise karakterine hayat verecek. “Biz büyürken aşk da büyür” sloganıyla çekilen filmin senaryosunu Fulya Özcan kaleme aldı. Deniz Enyüksek’in yönetmen koltuğuna oturacağı film İzmir, İstanbul ve Paris üçgeninde çekilecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Halil İbrahim Ceyhan “Son Bilet” filminin çekimlerine başladı
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir